Prawa autorskie © 2024 VERTAL - Robert Kieszkowski


Moskitiery:


moskitiery Vertal moskitiery Vertal moskitiery Vertal moskitiery Vertal

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Dzięki dużemu doświadczeniu (20 lat na rynku) posiadamy ogromną wiedzę w realizacji potrzeb klientów. Nasza specjalność pozwala skoncentrować nasze działania na konkretnych produktach, więc zaproponujemy Pañstwu najnowsze technologie dostępne na rynku z zakresu moskitier. Produkty firmy Vertal spełniają wszystkie niezbędne wymagania jakościowe. Mamy wielu klientów z Sochaczewa, Łowicza, Skierniewic, Żyrardowa czy Kutna a ich satysfakcja świadczy o jakości naszej oferty.

Moskitiery - opis, rodzaje

W naszej ofercie znajdziecie Pañstwo różne typy moskitier. Moskitiery ramowe są stosowane w montażu na ramę okna z możliwością użycia zawiasów. Moskitiery kołnierzowe to rodzaj moskietiery ramowej,ale montowanej we wnęce ramy okna. Moskitiery rolowane są przeznaczone do montażu we wnękach okien i drzwi ze specjalnym mechanizmem sprężynowym. Istnieją również osobne moskitiery drzwiowe, które są osadzone w solidnych futrynach we wnęce drzwiowej.

Zachęcamy Państwa również do skorzystania z naszej oferty na żaluzje pionowe (verticale) i poziome , rolety materiałowe, rolety zewnętrzne i plisy w Sochaczewie, Łowiczu, Skierniewicach, Żyrardowie, Kutnie i okolicach.

VERTAL - Robert Kieszkowski. Tel: 602-736-692 / 512-342-751.
.