Prawa autorskie © 2024 VERTAL - Robert Kieszkowski


Żaluzje poziome:


żaluzje Sochaczew Łowicz - Vertal żaluzje Sochaczew Łowicz - Vertal żaluzje Sochaczew Łowicz - Vertal

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Dzięki dużemu doświadczeniu (20 lat na rynku) posiadamy ogromną wiedzę w realizacji potrzeb klientów. Nasza specjalność pozwala skoncentrować nasze działania na konkretnych produktach, więc zaproponujemy Państwu najnowsze technologie dostępne na rynku z zakresu żaluzji poziomych. Produkty firmy Vertal spełniają wszystkie niezbędne wymagania jakościowe. Mamy wielu klientów z Sochaczewa, Łowicza, Skierniewic, Żyrardowa czy Kutna a ich satysfakcja świadczy o jakości naszej oferty.

Żaluzje poziome - opis i rodzaje

Wśród żaluzji poziomych wyróżniamy żaluzje poziome aluminiowe 16mm i 25mm, żaluzje ISOTRA 16 i 25mm, żaluzje poziome aluminiowe 50mm oraz żaluzje poziome drewniane. żaluzje poziome aluminiowe 16 i 25mm to jeden z najbardziej popularnych typów żaluzji. Istnieją możliwości bezinwazyjnego montażu żaluzji. żaluzje ISOTRA to żaluzje z płaską kasetą (zlicowaną z oknem) i płynną regulacją dzięki zastosowaniu koralika. żaluzje aluminiowe o rozmiarze 50mm pozwalają na zaciemnienie dużych powierzchni użytkowych, mają możliwość sterowania ręcznego lub elektrycznego. żaluzje drewniane zostały opisane tutaj.

Zachęcamy Pañstwa do skorzystania z naszej oferty na żaluzje w Łowiczu, Sochaczewie, Skierniewicach, Żyrardowie, Kutnie i okolicach a także z innych produktów.

.