Prawa autorskie © 2024 VERTAL - Robert Kieszkowski

żaluzje Sochaczew

Żaluzje w Sochaczewie - informacje:

Nasza firma zajmuje się również zakładaniem żaluzji w Sochaczewie. Nasi pracownicy dojadą do klienta na pomiar, doradztwo i wykonanie usługi. Żaluzje są doskonałym sposobem ochrony wnętrza mieszkania lub domu przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem.

żaluzje od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ponadto wyróżniamy żaluzje poziome i pionoweŻaluzje poziome występują w szerokościach 16mm i 25mm (aluminiowe, aluminiowe Isotra), jak również 50mm (aluminiowe sterowane ręcznie lub elektrycznie) oraz drewniane (25mm). Żaluzje pionowe (verticale) funkcjonują w szerokościach lamel 89mm i 127mm. W ofercie mamy również żaluzjami drewniane i inne rodzaje żaluzji. O szczegóły prosimy zapytać naszych pracowników.

Dlaczego warto zamówić żaluzje w Sochaczewie korzystając z usług naszej firmy? Specjalizujemy sie w przedstawionym zakresie usług, więc dzięki temu dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami. Montaż żaluzji jest prowadzony przez doświadczonych pracowników. Nasza firma funkcjonuje w regionie, w tym także w mieście Sochaczew, od kilkunastu lat, co potwierdza wysoką jakość naszej oferty. Oprócz żaluzji pionowych (verticali) i poziomych oferujemy również rolety, rolety zewnętrzne, plisy i moskitiery.

Nasze usługi wykonujemy nie tylko w Sochaczewie, ale również w Łowiczu, Skierniewicach, Żyrardowie, Kutnie i okolicach. Zapraszamy do współpracy.


VERTAL - Robert Kieszkowski. Tel: 602-736-692 / 512-342-751.
.