Prawa autorskie © 2024 VERTAL - Robert Kieszkowski

Żaluzje Łowicz

Żaluzje w Łowiczu - informacje:

Montaż żaluzji w Łowiczu? Nie ma sprawy. Nasza firma dojeżdża do klienta na pomiar i wykonanie usługi.

Żaluzje od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wyróżniamy żaluzje poziome i pionowe. żaluzje poziome występują w szerokościach 16mm i 25mm (aluminiowe, aluminiowe Isotra), jak również 50mm (aluminiowe sterowane ręcznie lub elektrycznie) oraz drewniane (25mm). żaluzje pionowe funkcjonują w szerokościach lamel 89mm i 127mm. Zajmujemy się również żaluzjami drewnianymi i innymi. O szczegóły prosimy zapytać naszych pracowników.

Dlaczego warto zamówić żaluzje w Łowiczu korzystając z usług naszej firmy? Nasza firma funkcjonuje w regionie od kilkunastu lat, w tym również w Łowiczu, co potwierdza wysoką jakość naszej oferty. Montaż żaluzji jest prowadzony przez doświadczonych pracowników, co daje Państwu gwarancję porządnego wykonania zamówienia. Specjalizujemy się m.in. w montażu żaluzji i dzięki temu dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami. Oprócz żaluzji pionowych (verticali) i poziomych oferujemy również rolety, rolety zewnętrzne, plisy i moskitiery.

Nasze usługi wykonujemy nie tylko w Łowiczu, ale również w Sochaczewie, Skierniewicach, Żyrardowie, Kutnie i okolicach. Zapraszamy do współpracy.


VERTAL - Robert Kieszkowski. Tel: 602-736-692 / 512-342-751.
.