Prawa autorskie © 2024 VERTAL - Robert Kieszkowski


Żaluzje pionowe (verticale):


�aluzje Sochaczew �owicz - Vertal �aluzje Sochaczew �owicz - Vertal

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Dzięki dużemu doświadczeniu (20 lat na rynku) posiadamy ogromną wiedzę w realizacji potrzeb klientów. Nasza specjalność pozwala skoncentrować nasze działania na konkretnych produktach, więc zaproponujemy Państwu najnowsze technologie dostępne na rynku z zakresu żaluzji pionowych (verticali). Produkty firmy Vertal spełniają wszystkie niezbędne wymagania jakościowe. Mamy wielu klientów z Sochaczewa, Łowicza, Skierniewic, Żyrardowa czy Kutna a ich satysfakcja świadczy o jakości naszej oferty.

Opis i rodzaje żaluzji pionowych (verticali)

Żaluzje pionowe są dostępne w szerokościach 89 i 127 mm. Mogą być stosowane zarówno w prywatnych budynkach mieszkalnych jak i firmowych, salach konferencyjnych itp. Ta możliwość wynika z faktu, że żaluzje pionowe (verticale)idealnie pasują do okien i witryn o dużych rozmiarach. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną, materiałową (PCV, tkaniny) oraz różnymi metodami sterowania (ręczne, elektryczne, radiowe) żaluzjami pionowymi (verticalami).

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na żaluzje w Sochaczewie, Łowiczu, Skierniewicach, Żyrardowie, Kutnie i okolicach a także z innych produktów.

.